Slangklem MB Uni 1-Delig
W1
Rubber olie- en benzinebestendige zuig-persslang speciaal ontworpen voor transport van asfalt, bitumen, en zware stookolie.
Materiaal binnenwand | Synthetisch rubber |
---|---|
Materiaal buitenwand | Synthetisch rubber |
Kleur binnenwand | Zwart |
Kleur buitenwand | Zwart |
Aantal spiralen | 1 |
Materiaal spiralen | Gegalvaniseerd staal |
Aantal inlagen | 2 |
Materiaal inlagen | Synthetisch textiel |
Static wire(s) | 1 |
Temperatuurbereik | -40 tot +180 °C |
Branche | Bouw en industrie, Maritiem en Offshore |
Norm | ISO 1307 |
Artikelnr. | Inw. diameter | Uitw. diameter | Werkdruk | Barstdruk | Vacuüm | Buigradius | Lengte | Gewicht |
|
|||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1203222 | 127 mm | 153 mm | 10 bar | 30 bar | 92 % | 680 mm | 40 mtr | 8152 gr/mtr |
|
|||
1203223 Outlet | 152,4 mm | 179 mm | 10 bar | 30 bar | 92 % | 850 mm | 40 mtr | 10229 gr/mtr |
|
De belangrijkste eigenschappen van slangen voor de maritieme sector zijn een hoge materiaalresistentie en productdiversiteit. Mees van den brink verzorgt het gehele pakket van slangassemblages voor raffinaderijen, booreilanden, windparken en andere offshore gerelateerde werkzaamheden. Onze specialisten beschikken over een brede know-how dankzij hechte relaties met werven en rederijen.
Maak een keuze uit rollen en losse stukken om de totaal gewenste lengte te bestellen. Wij hebben alvast de hele rollen voor je ingevoerd, kies zelf de losse stukken. Deze kunnen we op maat snijden, of kies voor een restlengte en ontvang extra korting.
Levertijd
Niet op voorraad? Levering doorgaans binnen 7 dagen. Wij doen er alles aan om binnen deze termijn te leveren. Mocht het door omstandigheden niet mogelijk zijn, nemen we contact met u op voor eventuele vervolgstappen.